Etykiety inwentaryzacyjne

Etykiety inwentaryzacyjne

 

Etykiety półkowe oraz etykiety regałowe inwentaryzacyjne są uzupełnieniem oznakowania regałów za pomocą zbiorczych etykiet z ukośnymi kodami lub kodami 2D.

Zastosowanie etykiet regałowych inwentaryzacyjnych w kolorach pozwala na czytelną wizualizację każdego piętra, analogicznie jak w zbiorczych etykietach z ukośnymi kodami.

W przypadku stosowania inwentaryzacji na piętrze lub pracy z wózkami z podnoszoną kabiną każde miejsce składowania musi być oznakowane pojedynczym adresem lokalizacji.

etykiety regałowe do inwentaryzacji

Produkujemy etykiety półkowe i etykiety regałowe w dowolnym rozmiarze i kolorze, przeznaczone do przeprowadzenia inwentaryzacji. Dostępny park maszynowy pozwala nam szybko wykonać zlecenie w dowolnym nakładzie produkcyjnym. Przykładowy termin realizacji 800 000 sztuk etykiet wynosi 5-6 dni roboczych, przy czym Klient pierwszą częściową dostawę może otrzymać już po 2 dniach od zamówienia.

Nie narzucamy minimalnego nakładu produkcyjnego  – istnieje możliwość wyprodukowania nawet 1 sztuki! Wszystkie kody kreskowe lub kody 2D i QR kody są weryfikowane profesjonalnym weryfikatorem kodów według międzynarodowej normy ANSI/ISO.